Depilacja

Depilacja to jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Profesjonalnie wykonana pozwala cieszyć się przyjemną w dotyku, gładką skórą przez długi czas. W naszym Studio oferujemy zarówno czasową depilację woskiem jak i trwałą depilację laserową, dobór metody zależy od indywidualnych preferencji.


DEPILACJA TRADYCYJNA

Depilacja woskiem jest najbardziej popularną formą usuwania zbędnego owłosienia zarówno z twarzy jak i innych części ciała. Jako jeden z nielicznych salonów proponujemy pełen zakres depilacji łącznie z precyzyjną depilacją damskich miejsc intymnych (bikini brazylijskie, amerykańskie). Do zabiegu depilacji woskiem nie trzeba się specjalnie przygotowywać.
Można ewentualnie dzień wcześniej wykonać peeling ciała, nie nakładając po nim kremów czy mleczek do ciała. Włoski do depilacji muszą mieć co najmniej 5 mm długości, aby mogły zostać chwycone przez wosk. 
Po wykonaniu zabiegu na miejsca depilowane nakładany jest specjalny balsam łagodzący podrażnienie skóry i zmniejszający szybkość odrastania kolejnych włosków. Depilacja woskiem pozwala cieszyć się gładką skóra przez 3 do 6 tygodni.


DEPILACJA LASEROWA

Usunięcie niechcianego owłosienia na stałe to już nie mrzonka. Aby na zawsze pozbyć się problemu golenia i wyrywania włosków, oferujemy depilację laserem LIGHTSHEER. 
Zabieg laserowy jest nieszkodliwy dla organizmu, działa tylko powierzchownie, nie wpływając na funkcje organizmu. Laser emituje łagodną wiązkę promieni, która przenika przez skórę, aż do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę. 
Depilacja laserowa to zabieg bezpieczny i coraz częściej wybierany zamiast tradycyjnej depilacji woskiem - również ze względu na duże oszczędności: seria kilku zabiegów laserem jest o wiele tańsza, niż konieczność powtarzania depilacji tradycyjnej woskiem co 2-3 tygodnie.