O nas

Studio MLS działa od 2008 roku. Lokalizacja salonu na cichym i spokojnym Romanowie sprzyja relaksowi i wyciszeniu. Od samegop początku działalności zależało nam aby stworzyć wyjątkowe miejsce dla regeneracji ciała i duszy. Początkowo bazowaliśmy na podstawowych zabiegach kosmetycznych, znanych i sprawdzonych od lat. Jednak na przestrzeni ostatnich lat kosmetologia zmieniła swoje oblicze i stała się zupełnie inną branżą, opierającą się o nowoczesną technologię i najnowsze zdobycze medycyny, z których korzystamy codziennie w naszej pracy.Zabiegi kosmetyczne i upiększające w naszym Studio dobierane są indywidualnie dla każdej Klientki lub Klienta. Wykonujemy pełną gamę zabiegów z zakresu pielęgnacji skóry twarzy, dekoltu, dłoni, stóp oraz całego ciała. Oferujemy również fachową poradę i dobór makijażu.

Dla zapewnienia usług najwyższej jakości stosujemy kosmetyki i preparaty uznanych firm m.in.: Rhonda Allison, PH Formuła, Filorga, Strechcare, CellFusionC.
 
Systematycznie uczestniczymy w ekskluzywnych szkoleniach i kursach dokształcających, prowadzonych przez najlepszych polskich kosmetologów, aby być na bieżąco z wszelkimi nowościami w branży i móc tą wiedzę oferować naszym Klientom.
 
Podczas relaksu lub oczekiwania na zabieg zapewniamy bezpłatne korzystanie z internetu przy kawie czy herbacie, przegląd prasy codziennej oraz branżowej.